משרד עו"ד העוסק בתחומים הבאים:

אודות משרד עו"ד גיל ויינשטיין

עורך דין פלילי – עורך דין צבאי גיל ויינשטיין

גיל ויינשטיין, בן 37, נשוי ואב לשתי בנות, עוסק במשפט פלילי ומשפט צבאי, לשעבר פרקליט ומתמחה בפרקליטות המדינה – פלילי ולאחר מכן שימש כסנגור פלילי – צבאי באחד המשרדים הידועים והנחשבים העוסק דרך קבע במשפט פלילי ובדגש על ייצוג חשודים ונאשמים בעבירות פליליות חמורות שמבוצעות בצבא.

בעל ניסיון של כ – 10 שנים במשפט פלילי.
במהלך השנים, ייצג עורך דין פלילי – עורך דין צבאי גיל ויינשטיין מאות חשודים ונאשמים במגוון רחב של עבירות, מהקלות ביותר ועד לחמורות שבספר החוקים והוא בעל ניסיון מעשי משמעותי בהגנה על חשודים ונאשמים.

הייצוג המשפטי

עו"ד ויינשטיין מתייצב בכל דיון ודיון בבית המשפט ומייצג באופן אישי את לקוחות המשרד בכל העבירות הפליליות והעבירות הצבאיות, הייצוג הינו ייצוג מקצועי, נאמן וחסר פשרות על מנת להשיג ללקוח את התוצאה הטובה ביותר.

בין לקוחות המשרד נמנים אזרחים נורמטיביים וחיילים המשרתים בצה"ל אשר חשודים או נאשמים בביצוע עבירות פליליות, רוב לקוחות המשרד הינם נעדרי עבר פלילי, אשר זו הסתבכותם הראשונה עם החוק והם זקוקים לייצוג מקצועי ומנוסה בהליך הפלילי שנפתח נגדם, זאת על מנת להשיבם למסלול חייהם הרגיל במהרה. 

עו"ד ויינשטיין טיפל במאות לקוחות אשר נפתחה נגדם חקירה פלילית ולאחר טיפול מיטבי החקירה נגנזה או שבתום ההליך המשפטי הם זוכו או הוטל עליהם עונש קל במיוחד במסגרת הסדר טיעון. 

עורך דין פלילי – עורך דין צבאי גיל ויינשטיין מייצג את כל לקוחותיו במקצועיות החל משלב החשדות והזימון לחקירה, הליך השימוע במשטרה או במצ"ח, הגשת כתב האישום ועד לניהול התיק באופן מלא בערכאות השונות, כאשר לנגד עיניו עומדת טובת הלקוח והצלחתו בלבד!

עו"ד ויינשטיין מחזיק באישור מיוחד המאפשר לו לייצג חיילים בבתי הדין הצבאיים בעבירות עריקות, השתמטות, סמים, עבירות בנשק, עבירות אלימות ועוד.

הנכם מוזמנים להיכנס לעמוד הצלחות המשרד ולהיווכח בהצלחותיו הרבות של עורך דין פלילי – עורך דין צבאי גיל ויינשטיין.

מה הלקוחות חושבים עליי:

א.א – זיכוי! הגישו נגדי כתב אישום חמור על עבירות אלימות חמורות, איומים ושיבוש הליכי חקירה. מיד פניתי אליך, ניהלת מלחמה ארוכה עם התביעה ובסופו של דבר זוכיתי מהעבירות! תודה רבה לך. אתה עורך דין פלילי תותח

ר.א. – מחיקת כתב אישום! הגישו נגדי כתב אישום בגין מכירה והחזקה של תיקים מזויפים. העלית בבית המשפט טענה של אפליה ואכיפה בררנית נגדי ובית המשפט קיבל את הטענה מה שגרם לפרקליטות למחוק את כתב האישום נגדי.
מ.כ – למרות העריקות הארוכה שנמשכה שנים לא ישבתי יום אחד בכלא. עורך דין צבאי מומלץ ביותר
נ.מ – לאחר 11 שנים של השתמטות מהצבא ישבתי פחות מ – 60 ימים בכלא צבאי וקיבלתי גם פטור משירות צבאי. טיפלת בתיק שלי במסירות ונאמנות. עו"ד צבאי מומלץ
י.א – עו"ד פלילי תותח – פניתי אליך כי היה לי עבר פלילי ורצו לפטר אותי מהעבודה, הגעת לשימוע ושכנעת אותם שלא ייפטרו אותי, בהמשך הצלחת למחוק 3 תיקים סגורים ואפילו קיבלתי חנינה מהנשיא על הרשעה בעבר. היום אני עובד באותו מקום עבודה ממשלתי ואפילו קודמתי לתפקיד טוב יותר. שינית לי את החיים.
א.ב – עצרו אותי על עבירה חמורה של סחיטה באיומים והבטיחו שאני אשב הרבה זמן במעצר, כבר ביום שהגישו נגדי כתב אישום שחררת אותי מהמעצר והתיק נסגר במאסר על תנאי בלבד. תודה רבה.
פ.כ – הפרקליטות הצבאית הגישה נגדי כתב אישום על החזקת סמים של 33 גרם. הוכחת להם שעשו עליי חיפוש לא חוקי. ייצגת אותי במקצועיות ורצינות והבאת תוצאה שלא דמיינתי.

ע.א. – נהגתי ברכב ועצרו אותי לביקורת, שם עשיתי בדיקת שכרות שיצאה חיובית לאלכוהול, בהמשך אף הוגש נגדי כתב אישום והרישיון שלי עמד בסכנה ממשית. ייצגת אותי בנאמנות והצלחת להוכיח כשלים בתיק, כך שסעיף העבירה הומר לנהיגה בחוסר זהירות. רישיוני לא נשלל ואף לא התווספו לי נקודות חובה במשרד הרישוי. 

עו"ד גיל ויינשטיין מייצג בכל בתי המשפט ברחבי הארץ ובכל בתי הדין הצבאיים: חיפה, מרכז ודרום, וזמין עבור לקוחותיו 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע. לסיוע חייגו עכשיו 050-6227776

דילוג לתוכן