הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

הצהרת הנגישות עודכנה ביום 6 בספטמבר 2023.

משרד עו"ד גיל ויינשטיין פועל רבות על מנת להנגיש את משרדו ואת אתר האינטרנט לאנשים עם מוגבלות וזאת על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות.

מהות אתר אינטרנט נגיש

אתר האינטרנט מאפשר לאדם עם מוגבלות לגלוש בכל עמודי האתר באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות .

ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט

התאמות הנגישות באתר בוצעו בהתאם לסימן ג': שירותי האינטרנט בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיותWCAG 2.0 , האתר הונגש לרמהAA  ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.

באמצעות לחיצה בסמן בצד ימין ניתן להגדיל או להקטין את גודל הגופן/טקסט, לשנות גוון לצבע אפור, להתאים ניגודיות, לשנות רקע, להדגיש קישורים, לשנות את הפונט.

בגלישה בעזרת המקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab ניתן לעבור בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter לבחירה, מקש ה-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות, לחיצה על H או על מספר למעבר בין כותרות.

האתר נבדק באופן קבוע כדי להבטיח את תחזוקת נגישות האתר.

הצהרה על עמידה חלקית בתקן במקרה של תכני צד ג' (אם קיימים)

בחלק מהסרטונים אשר מקורם באתר youtube  נגישות הדף תלויה בתכנים שאינם של המשרד ולכן אנחנו מצהירים על עמידה חלקית בתקן עבור דפים אילו.

ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט

באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפנים הבאים: Chrome ובתוכנות קוראות מסך NVDA.

הסדרי נגישות בארגון

המשרד מונגש לנכים ובעלי מוגבלויות: בבניין המשרד חניון תת קרקעי ובו חניות מותאמות ומסומנות לנכים, הגישה למעליות מונגשת לנכים והמעליות מותאמות לנכים. בבניין שירותים מונגשים לנכים.
כמו כן, המשרד מותאם לקבלת לקוחות המסתייעים בכלבי נחיה ו/או ציוד עזר אחר.

 דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור:

במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים עזרה, אתם מוזמנים ליצור קשר ישירות עם עו"ד גיל ויינשטיין בטל': 03-6095918 או בדוא"ל: gilwg-law.co.il